Rychlý kontakt: info@panska-trika.cz | tel: 608 330 123, 602 167 184

Potisk triček

Potřebujete pánská trika potisknout? Neváhejte nás kontaktovat! Poradíme Vám a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Zabýváme se realizací potisku na pánská trika a jiný reklamní textil. Potisk textilu provádíme již od 5 kusů na trika, mikiny, bundy, kšiltovky a další reklamní textil a pracovní oděvy. Tiskneme pro školy, školky, firmy, pořadatele společenských a sportovních akcí i koncové zákazníky.

Námi nabízené technologie potisku

Technologie flex (řezaná grafika)

Metodou flex se tisknout jednobarevné motivy na menší počet kusů. Z důvodů nenáročné předtiskové přípravy se potisk řezanou grafikou používá k potisku jmen, čísel a jiných často se měnících motivů. Nevýhodou je omezení pouze na několik vybraných barev. Příprava probíhá tak, že se na řezacím plotru vyřeže motiv do tenké flex fólie. Po vyřezání se odstraní přebytečná fólie, přiloží se na textil a zažehlí. Výhodnou tohoto typu potisku je, že lze aplikovat jednobarevný i plnobarevný obrázek za přijatelnou cenu i při menším počtu kusů. Flex potisk je kvalitní, stálobarevný a má vysokou odolnost proti poškození. Pánská trika s flex potiskem doporučujeme prát na maximálně 40°C.

Technologie transfer

Velice oblíbenou a často používanou metodou je transferový potisk. Tato technologie je vhodná k potisku jednobarevných i vícebarevných motivů. Vzhledem k náročnější předtiskové přípravě se transfer hodí pro potisk většího počtu kusů. Zpravidla se tiskne na několik desítek trik stejný motiv. Cenu potisku tedy ovlivňuje počet kusů a barevnost motivu. Transferový potisk se skvěle hodí i pro tisk motivů na reflexní oděvy a jiné umělé materiály. Skvěle drží, je vysoce odolný a stálobarevný. Stejně jako flex se i transfer na textil zažehluje při vysoké teplotě. Na triku pak vytváří pevnou a souvislou vrstvu barvy. Loga vám na pánská trika můžeme natisknout v přesně definované barvě pantone. Stačí dodat pouze kód barvy.
> > Vzorník Pantone barev < <

Reflexní transferová fólie

Novinkou letošního léta je reflexní fólie. Jedná se o speciální typ fólie s reflexními vlastnostmi. Potisk lze podobně jako klasický transfer aplikovat na jakýkoliv textil i umělá vlákna. Oblíbený je hlavně potisk na reflexní vesty. Motivem mohou být názvy firem, jednobarevná loga, kontaktní údaje a jiné.

Sítotisk

Jedna z nejkvalitnějších a nejčastěji využívaných tiskových metod je sítotisk. Často se používá pro aplikaci právě na pánská trika, dámská i dětská. Na textilu vyrobeném ze 100% bavlny skvěle drží a zajišťuje perfektní krytí barvy. Na rozdíl o výše zmíněných tiskových metod se motiv nezažehluje, ale barva se protlačuje přes speciální síto (šablonu) s motivem přímo na vlákna textilu. Tím je zajištěna její neodstranitelnost a vysoká odolnost. Barva motivu není rovněž omezena a pokud požadujete přesný odstín barvy, je možné si vybrat ze vzorníku pantone.
> > Vzorník Pantone barev < <

Digitální potisk na textil

V posledních letech velice oblíbená tisková metoda různobarevných motivů. Aplikace motivů se provádí na pánská trika a jiný textil. Pro potisk triček je nejlepší 100% bavlna, ale lze tisknout i na materiály z polyesteru. Motiv je nanášen přímo na textil digitální tiskárnou. Tato metoda potisku je vhodná pro potisk složitých barevných motivů s přechody barvy, například fotografie.

Chcete vědět o potisku víc? Navštivte náš e-shop a prohlédněte si naše reference.

Zaujala Vás naše nabídka potisku? Pro nezávaznou cenovou kalkulaci nám neváhejte sdělit Vaše požadavky.

Pro zpracování přesnější cenové kalkulace potřebujeme dodat tyto informace:

  • Na našem eshopu si vyberte textil, který chcete potisknout. Vybrat si můžete trika, mikiny, vesty i bundy aj.
  • Zašlete nám Vás požadavek potisku. Vždy nám prosím co nejpřesněji popište Vaši představu: – velikost loga, umístění, počet kusů. Výrazně tím urychlíte zpracování cenové kalkulace.
  • Loga zasílejte ve vektorovém formátu PDF, AI, CDR nebo EPS. Pokud chcete potisknout jednobarevné logo, může být zasláno jako obrázek, ale ve vysokém rozlišení.
  • Nezapomeňte připojit kontaktní údaje, zejména jméno a telefonní číslo.

Děkujeme za Vaše poptávky!